banner
banner
23-03-2014 19:54:00

Kenan Işık Yoğun Bakımda

Kenan Işık Yoğun Bakımda

Kenan Işık'ın yattığı hastaneden yapılan açıklamada, hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Hastaneye giden Zerrin Özer, önümüzdeki 48 saatin çok önemli olduğunu söyledi


Yoğun bakımda tedavisi devam eden Kenan Işık'ın son durumuyla ilgili hastaneden yapılan açıklamada, "Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir" denildi.

Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İstanbul Şehir Tiyatroları'nın eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçiren Işık yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Kenan Işık, Balmumcu'daki Renaissance İstanbul Bosphorus Otel'in saunasından çıkarken, ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine  çarptı. Işık hemen Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı. Ameliyat 3,5 saat sürdü. Sanatçı, ameliyatın ardından yoğun bakım servisinde tedavi görüyor.

Hastaneden yapılan açıklamada, "Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile saat 14.29'da hastanemiz Acil Servisi'ne getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir" denildi.

Kaynak: haber24.com
Bu haber 442 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
Kenan Işık Yoğun Bakımda

Kenan Işık Yoğun Bakımda

Kenan Işık'ın yattığı hastaneden yapılan açıklamada, hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Hastaneye giden Zerrin Özer, önümüzdeki 48 saatin çok önemli olduğunu söyledi..

DEVAMI +