banner
banner
23-03-2014 22:13:00

Çekmeköy Kentsel Dönüşüm

Çekmeköy Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşümünü ve gelişimini diğer ilçelerden farklı olarak, uyum esasına göre devam ettiren Çekmeköy’de, sürecin sağlıklı işlemesi için Çekmeköy Belediyesi tüm teknik imkânları kullanıma sunuyor.


Çekmeköy Belediyesi ilçede Yaşanan Kentsel DEĞİŞİM Sürecine Yeni Bir ​​Boyut kazandıran e-ekspertiz uygulamasını kullanima sundu. Türkiye'de Kamu kurumlarında ucu gelir e-ekspertiz uygulamasıyla, günlerce sürebilen ekspertiz Çalışmaları Birkac tuşla, dakikalar Içinde Tamamlanıyor.

İnceleme için İlgili ya da Yapı talebinde yararlanılır ekspertiz firmalarının Kullanıcı Delos şifreyle yararlanabildigi sistemde, TÜM Inceleme islemleri internet uzerinden yapılıyor ettik Arsa. Bir dosya sayısı Sayısı SIM Express Anda Gelen BİRDEN ÇOK firmanın çakışmasını engelleyen, firmaların Zaman Kaybi Ulaşım masraflarını ortadan kaldıran e-ekspertiz uygulamasıyla , Imara Krediye Uygunluk Birkac tuşla öğreniliyor ettik ettik.

Sistem nasil İşliyor

Çekmeköy Belediyesi'nden Kullanıcı Delos şifre aliniyor ettik. Boyunca Dosyalar ARASINDA boğulan eksperlerin ofislerinden kullanabildiği e-ekpertiz uygulamasi Internet uzerinden firmasının yetkilendirme belgesini en fazla 10 dakika bir Bir Gibi Kısa Bir Sürede istedikleri dosyaya ulaşabiliyorlar, incelenecek dosya sayısı Sayısı talebini belediyeye ileten eksperler ettik için. Belediye Parmaklarınızın Ucunda Uygulama SADECE ekspertiz firmalarına HİZMET vermiyor. Vatandaşlara da kamu gelirleri sistemde Evinde interneti olmayanlar da düşünüldü. İlçenin Çeşitli merkezlerine yerleştirilen kiosklarlarla belediyecilik İŞLEMLERİ parmak ucuyla yapılıyor.

Kaynak: haberexpress.com.tr
Bu haber 444 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
2B Başvuruları Uzatıldı!

2B Başvuruları Uzatıldı!

Antalya Defterdarı Veli Tunçez, 2B arazileri için 6 ay ek başvuru süresi verildiğini hatırlatarak, " 2B arazisi kullanıcısı vatandaşlarımızın sunulan fırsatlardan yararlanması, ken..

DEVAMI +